LEED | BREEAM | EDGE Yeşil Bina Danışmanlığı & İnşaat Proje Yönetimi 

Facebook Twitter Gplus RSS
Home Hakkımızda Yeşil Stadyumlar / LEED & BREEAM

Yeşil Stadyumlar / LEED & BREEAM

 AllianzArenaSunsetwembleybrasil stadpekin_beijing_stadium_1Cape_Town_Stadium_Aerial_Viewbjk arena1Bjk_wodofone_Arenalondra olimpics.1londra olimpics
 leedbreeam
Londra Olimpiyat Stadyumu
Dünya’nın En İyi Yeşil Stadyumları ile Çalışıyoruz.
FIFA ve UEFA ‘nın belirlediği tüm yeşil stadyum kriterleri üst düzey danışmanlık verilerek firmamız tarafından sağlanabilmektedir.
Bu konuda Türkiye’deki tek uzman firma olarak ülkemizde hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

 

Dünya'nın En İyi Yeşil Stadyumları ile Çalışıyoruz. FIFA ve UEFA 'nın belirlediği tüm yeşil stadyum kriterleri üst düzey danışmanlık verilerek firmamız tarafından sağlanabilmektedir. LEED, BREEAM ve DGNB gibi yeşil derecelendirme sertifikalarının yeşil stadyumlar için uygulanması sürecinin tamamını firmamız yürütmektedir. Dünya Kupası, Şampiyonlar Ligi gibi dünya liginde maç oynayabilmek için sertifikalı yeşil stadyumlar artık zorunlu tutulmaktadır. 2006 yılından bu yana başta Almanya, İngiltere, ABD, Güney Afrika Cumhuriyeti, Çin, Brezilya ve Rusya olmak üzere Dünya genelinde 35 yeşil stadyumda çalışmış ve case study ler hazırlamış olan firmamız, Yeşil Stadyum konusunda Türkiye'deki tek uzman firma olarak ülkemizde hizmet vermekten gurur duyuyoruz.