LEED | BREEAM | EDGE Yeşil Bina Danışmanlığı & İnşaat Proje Yönetimi 

Facebook Twitter Gplus RSS
Home Akıllı ve Yeşil Binalar
Akıllı & Yeşil Yapılar

Çevre dostu yeşil binalarınız aynı zamanda "Akıllı" da olabilir.SED' in uzman kadrosu Akıllı & Yeşil binaların tasarımından inşa edilmesine kadar hatta var olan binalarınızın da akıllı olabilmesi noktasında gerekli iyileştirmelerin yapılması için danışmanlık hizmeti sunabilmektedir.
Slider

Akıllı ve Yeşil Binalar

Akıllı bir bina; değişen iç ve dış çevre koşullarına göre kendini korumasını bilmeli ve bu koşullara göre insanlara hizmet vermelidir.

Akıllı binaların, Dünya’da ve Türkiye’de, yaygın bir şekilde sadece otomasyon projesi olarak algılanmasının en önemli nedeni, mimari tasarımın akıllılığa katkısının düşünülmemesinden ileri gelmektedir. SmartEcoDesign, Akıllı & Yeşil Bina uzmanları sayesinde; günümüz teknolojisini, sürdürülebilir yapı kavramıyla entegre bir biçimde size sunabilmektedir.

SmartEcoDesign Uzmanları “Mevcut” ve “Yeni” binalarınızın hem “Akıllı” hem de “Sürdürülebilir Yeşil Yapı” olabilmesi için; Yapma Çevreye ve Doğal Çevreye ilişkin parametrelerini bir bütün olarak ele almaktadır.

Kurumumuzda bulunan uzmanlarımızın hizmetleri LEED ve BREEAM yeşil bina süreç yönetimi ve proje koordinasyonu yanında uzmanlarımız aynı zamanda; Akıllı ve Yeşil Bina ile birlikte Pasif Yapı ve Net-Sıfır Enerjili Bina danışmalık hizmetlerini de sunabilecek eğitime ve tecrübeye sahiptirler. SmartEcoDesign bu hizmetleri yalnızca yeni inşa edilen binalarınız için değil, mevcut kullanımda olan binalarınız içinde uygulabilir kılmaktadır.

Bunun yanın da kurumumuz yapı zekasını değerlendirerek tüm yeşil bina süreçleri içerisinde akıllı bina değerlendirme metodlarını uygulayan Türkiye^deki tek kurumdur.

MEMBER

MEMBER

Continental Automated Buildings Association www.caba.orgCiscoPartner