LEED | BREEAM | EDGE Yeşil Bina Danışmanlığı & İnşaat Proje Yönetimi 

Facebook Twitter Gplus RSS
Home İnşaat Proje Yönetimi Yenilenebilir Enerji Teknolojileri

Yenilenebilir Enerji Teknolojileri

 

phono solarÇin Ulusal Makine Endüstri Birliği (SINOMACH) üyelerinden SUMEC Group Corporation tarafından kurulan Phono Solar Technology Co. Ltd. ile işbirliği içinde olan şirketimiz “Herkes Tarafından Ulaşılabilir Yeşil Enerji” projeleri sunmaktadır. Phono Solar yenilenebilir enerji alanında Dünya’nın en büyük markalarından olup, yüksek kaliteli solar ürünler üretmektedir. Adı, yüksek performans ve kaliteye sahip fotovoltaik panellerle özdeşleşen Phono Solar, PV teknolojisindeki yenilikler, uygulamalar ve sistem geliştirmeleri üzerine yoğunlaşmaktadır.

Phono Solar ile işbirliğimiz sayesinde; akıllı ve yeşil bina tasarımları, özel konut projeleri ve pasif dizayn teknikleri ile tasarlanmış net sıfır atık ve enerji sistemleri gibi örnekler de dahil olmak üzere her türlü yeşil çözümü müşterilerimize sunabiliyoruz. Smart Eco Design‘nın akıllı ve yeşil binalar hakkındaki deneyimi, Phono Solar’ın dünya çapındaki kurulu tesisleri ve kabul görmüş güvenilirliği ile birleşmiş durumdadır. Phono Solar’ın Türkiye’deki en güçlü yerel EPC firması olarak, müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek için pasif dizayn çözümleri üretiyoruz.

                                      

Renewable energyGüneş (PV) Enerjisi Projeleri :

Bu sistemler şehir içinde binaların çatılarında, bina dış yüzeylerinde, benzinliklerin çatılarında, teknelerde, karavanlarda, geniş alanlarda zemin üzerinde, kısacası bir solar modülün monte edilebildiği her yerde kullanılabilir. Kurumumuz mevcutta veya yeni yapılacak yapılarınız için entegre yapı teknolojilerini kullanarak Phono Solar yeşil enerji ürünlerini size özel çözümlerle hizmetinize sunmaktadır.

 Rüzgar Enerjisi Projeleri : 

Rüzgar enerjisinden elde ettiğiniz elektrik enerjisi sayesinde evinizin, tesisinizin enerji ihtiyacının tamamını karşılayabilirsiniz. Bulunduğunuz noktada elektrik şebekesi yoksa sahip olacağınız bir depolama ünitesi ile rüzgar enerji sistemi bütün elektrik ihtiyacınızı karşılayabilir. Elektrik şebekesine bağlantınız varsa, rüzgar enerjisi sisteminizde üretilen enerjinin fazlasını elektrik şebekesine satabilir, karşılığında gelir elde edebilirsiniz.

Lisanslı Güneş (PV) & Rüzgar Enerjisi Projeleri : Elektrik üretimi 1MW aşan Güneş PV ve Rüzgar Enerjisi projeleridir.

Lisanssız Güneş (PV)  & Rüzgar Enerjisi Projeleri  : Elektrik üretimi  1 MW kadar olan Güneş PV ve Rüzgar Enerjisi projeleridir.